Goście Indywidualni

Krakow Party Girls

NOCNE RABATY I DARMOWE WEJŚCIA NA REKOMENDOWANE IMPREZY
Członkom społeczności where2B.org oferujemy bezpłatny wstęp i specjalne promocje podczas wydarzeń rekomendowanych przez where2B. Sprawdź kalendarz i dołącz do najciekawszych imprez w mieście.

Nie lubisz płacić za wejście na imprezę, jeśli nie wiesz nawet, czy będzie tego warta? Nie musisz już więcej! Zaloguj się na where2B.org i zobacz nadchodzące imprezy. Sprawdź, gdzie i kiedy gra Twój ulubiony DJ lub artysta, ile osób wybiera się na imprezę i dlaczego nie ma tam jeszcze Twoich znajomych! Wybierz najbardziej interesujące Cię wydarzenie i dopisz sie do listy gości. Skorzystasz z darmowych lub promocyjnych zaproszeń m.in w: Frantic, Shakers, LOKAL, Prozak 2.0, Coco czy Teatro Cubano. Listy gości oferują często dodatkowe korzyści jak powitalne drinki i zniżki na barze.

DARMOWE REZERWACJE + BONUSY
Zbliżają się Twoje urodziny, imieniny, impreza promocyjna, firmowa lub jest jakiś inny powód (kto tak naprawdę potrzebuje powodu?), aby zaprosić znajomych lub współpracowników i wspólnie się bawić? 

Pozwól nam się tym zająć. Dzięki naszej ścisłej współpracy z najlepszymi lokalami w Krakowie, możemy wybrać najodpowiedniejsze miejsce dla Ciebie i Twojej grupy znajomych. Pomożemy wynegocjwać najkorzystniejsze warunki, aby sprostać Twoje oczekiwania: drinki powitalne, darmowe butelki alkoholu, zniżki na catering. Dołożymy wszelkich starań, aby zapewnić najwyższą obsługę Twojej wymarzonej imprezy czy też wspólnego wyjścia ze znajomymi.

PRZEWODNIK where2B W WERSJI DRUKOWANEJ
Odbierz bezpłatny przewodnik where2B po Życiu Nocnym Krakowa. Znajdziesz go w większości pubów, klubów, hoteli oraz hosteli. Dołączony do przewodnika plan, pozwoli Ci znaleźć najgorętsze puby i kluby w Krakowie.

NOCNY OBJAZD MIASTA Z where2B
Interesuje Cię nocna przechadzka po najciekawszych punktach życia nocnego w Krakowie? Skontaktuj się z nami, aby umówić się na tournee po najlepszych barach i klubach w mieście. Średnia cena wycieczki to tylko 59 zł. Cena zawiera godzinę nielimitowanych drinków oraz powitalne szoty i bezpłatny wstęp do 4 klubów. 

Kontakt: where2B@where2B.org , +48 536 907 580