Oferta Biznesowa

Krakow Girls at Bar

where2B oferuje wiele rozwiązań, dzięki którym możesz wypromować Twój lokal, firm lub produkt.
Oferujemy wiele możliwości współpracy z where2B, tak aby zwiększyć popularność Twojej marki, wydarzeń czy oferty. Zgłoś się do nas, a zespół where2B dopasuje idealne rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Poniżej przedstawiamy kilka narzędzi promocyjnych, które pomogą dotrzeć do klientów:

ADMINISTRACJA PROFILU + INTEGRACJA Z FB
where2B importuje profile z Facebooka na swoją stronę. Otrzymujesz dostęp do wielu funkcji zarządzania profilem swojego konta, które pozwalają na tworzenie eventów i monitoring ich efektywności. Gdy Twoi fani dołączą do serwisu where2B (założą konto lub zsynchronizują go z facebook’iem), będą się liczyć jako punkty dla Twojego profilu.Zdobywając punkty, zyskujesz wiekszą ekspozycję w serwisie.

WIĘCEJ FANÓW NA FACEBOOKU
where2B oferuje opcję dodania Twojego profilu do ulubionych, aby korzystać w pełni z oferowanych przez Ciebie promocji dla listy gości. Gdy użytkownik serwisu oznacza sercem Twój profil na where2B, natychmiast jest informowany o możliwości polubienia Cię na Facebooku.

BRAK REKLAM
Kiedy użytkownik odwiedza Twój profil, widzi tylko Twoje zdjęcie w tle, nadchodzące promocje lub evety oraz galerie z minionych wydarzeń. Przeglądając kalendarz wydarzeń lub galerię zdjęć, widzi tylko Twoje zdjęcia w tle, które działają w rotacyjnym systemie wyświetleń.

WYDARZENIA ZINTEGROWANE Z FB
Panel administracyjny daje Ci możliwość kreowania wydarzeń. Aby trafiały wysoko w rankingach dnia, musisz zadbać o kompletne informacje w postaci artystów lub partnerów wydarzenia. Wydarzenie możesz eksportować również na swój profil na facebooku. Goście, którzy zapiszą się do listy na wydarzenie będą równie dodawane w serwisie where2b.org

GALERIE ZINTEGROWANE Z FACEBOOKIEM
Twoje wydarzenia mają w serwisie where2B.org unikalną fotolerację. Dodaj zdjęcia z imprezy na stronę where2b.org lub zleć to naszemu fotografowi. Następnie jednym kliknięciem prześlij album na swój profil na Facebook’a. Odpowiednio opisany album zostanie utworzony automatycznie.

FOTOGRAF WHERE2B
Akredytowany fotograf where2B dołoży wszelkich starań, aby uwiecznić Twoje wydarzenie w jak najkorzystniejszym świetle. Podstawowym pakietem fotograficznym jest galeria 50 zdjęć.

DEDYKOWANE KARTY
Fotograf może w trakcie imprezy rozdawać specjalne karty z dowolną reklamą z przodu i where2B.org/TwójProfil z tyłu. Projekt zależy wyłącznie od Ciebie, który również możemy dla Ciebie wykonać.

WYRÓŻNIONE WYDARZENIE
Popraw ekspozycję zbliżającego się specjalnego wydarzenia i wyróżnij je. Dzięki temu pojawi się na samej górze w module oraz w kalendarzu wydarzeń.

WYRÓŻNIENIE PROFILU
Wyróżnij swój profil w serwisie i wyprzedź konkurencję. Otrzyma specjalne oznaczenie i pojawi się z przodu w module lokali oraz na samej górze listy wszystkich lokali w mieście. (W tym samym czasie kilka profili może korzystać z tej opcji)

ZDJĘCIE W TLE NA STORNIE GŁÓWNEJ
Twoje zdjęcie w tle będzie wyświetlane przez 7 dni w systemie rotacyjnym. Zdjęcie będzie się pojawiać na stronie głównej serwisu where2B oraz wszystkich podstron miasta.

TREŚĆ W SOCIAL MEDIA
W Twoim imieniu możemy umieścić posty lub udostępnić materiały promocyjne w naszych kanałach social media. Profil where2B Kraków posiada ponad 24 tys. fanów.

WERYFIKACJA PROFILU
Popraw pozycję Twojego profilu w rankingu na where2B i upewnij się, że został on zweryfikowany. Aby uzyskać weryfikację profilu oferować promocje oraz specjalne zniżki dla użytkowników, którzy zapiszą się na listę gości wydarzeń, które organizujesz.

ZARZĄDZANIE PROFILEM
Nie masz czasu na zajmowanie się profilem w serwisie where2b.org? Potrzebujesz pomocy w prowadzeniu fan page’a? Nasi wykwalifikowani administratorzy zadbają o to, aby wydarzenia i galerie były dodawane regularnie. Pomogą również dobrać odpowiednia strategię do prowadzenia mediów społecznościowych.

BONUS - WYRÓŻNIENIE NA MAPIE
Do zamówionego pakietu otrzymasz bonus w postaci zaznaczenie Twojego firmy na mapie wraz z logiem w drukowanym Przewodniku po życiu nocnym. Przewodnik jest wydawany co roku w ilości 50 000 egzemplarzy i dystrybuowany w ponad  200 punktach w Krakowie.

PAKIETY
W pakiecie taniej! Powiedz jakie masz oczekiwania oraz jakie narzędzia chciałbyś wypróbować, a my stworzymy ofertę, która będzie odpowiadać możliwościom budżetowym.

USŁUGI DODATKOWE.

  • partnerskie karty zniżkowe

  • rekomendacja i wyróżnienie w drukowanym “Przewodniku po życiu nocnym”

  • obsługa rezerwacji

  • sponsorowane zaproszenia

  • konsultacje

  • english proofreading

  • projektowanie oraz dystrybucja materiałów graficznych

Masz pomysł na imprezę i chciałbyś z nami współpracować? Daj nam znać, na pewno coś wspólnie wymyślimy!

Contact: where2B@where2B.org, +48 536 907 580