Centrum Pomocy

Krakow Girls at Bar

Obecna wersja stony jest wersją alpha i ciągle pracujemy nad jej rozbudową. Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące działania strony, chciałbyś powiadomić nas o problemie lub masz pomysł jak możemy usprawnić serwis where2B, skontaktuj się z nami: web@where2B.org

REZERWACJE:

O której godzinie powinienem być na miejscu, aby potwierdzić rezerwację?
A. Wszystko zależy od dnia i wydarzenia, ale najbezpieczniej pojawić się przed 23. w przypadku większości imprez i lokali.

Q.Czy rezerwacja gwarantuje że zostanę wpuszczony do klubu?
A. Nie. Rezerwacja może nieco pomóc, ale zasady selekcji są zawsze nadrzędne.

Q. W których lokalach możecie zorganizować dla mnie rezerwację?
A. Polecamy rezerwacje podczas Rekomendowanych Wydarzeń, na których zawsze jest ktoś z naszego zespołu, kto na pewno we wszystkim pomoże. Jeśli jednak wybierasz się na inną imprezę możemy zarezerwować dla Ciebie miejsce w Cieniu, Franticu, Prozaku oraz w Shakers.

IMPREZOWANIE W KRAKOWIE:

Q. Gdzie polecacie  wybrać się w Krakowie?
A. Wydarzenia rekomendowane przez where2B są oznaczone różową ikoną “2B” w prawym, górnym rogu na liście wydarzeń. Lista Wydarzeń:http://www.where2b.org/events/Krakow?recommended=1. Rekomendujemy te konkretne imprezy ze względu na ich popularność oraz wysoką frekwencję gości. Oczywiście jest też wiele innych miejsc wartych odwiedzenia, znajdziesz je klikając w ten link:http://www.where2b.org/events/Krakow

Q. Które miejsca są bardziej popularne wśród starszych osób?
A. Kraków jest zdecydowanie miastem studenckim, średnia wieku w większości klubów to około 22 lata, w weekendy do 27 lat. Lokale typu kawiarnie, bary czy puby gromadzą nieco starsze towarzystwo, a najwięcej z nich znajdziesz na Kazimierzu.

SELEKCJA W KRAKOWIE:

Q. Jesteśmy dużą grupą facetów. Czy jest coś co powinniśmy wiedzieć zanim wybierzemy się do klubu?

A. Przyprowadźcie dziewczyny! Jeśli nie macie takiej możliwości, większość barów czy pubów nie będzie miało z tym problemu. Jeśli jednak są to godziny szczytu w popularnym klubie możecie napotkać trudności przy wejściu. Większość topowych miejsc nie życzy sobie grup facetów śliniących się na widok młodych dziewczyn i sprawiających, że te czują się niekomfortowo. Spróbujcie podzielić się na mniejsze, 2-3 osobowe grupki, aby nie zwracać na siebie zbyt dużej uwagi przy wejściu.

Q. Jak wyglądają kryteria selekcji w  Krakowie?
A. Spodziewajcie się pewnych trudności jeśli jesteście dużą grupą mężczyzn, zwłaszcza kawalerów. Ponadto niemile widziane są osoby w nieodpowiednim lub sportowym stroju, pijane, wulgarne lub zbyt głośne. Może zdarzyć się też tak, że pomimo przyzwoitego stroju i zachowania nie zostaniesz wpuszczony. Może to być spowodowane złym nastawieniem selekcjonera, albo po prostu jesteś za brzydki.