Hala Lipowa, czyli pierwszy food hall w Krakowie

Krakowskie Zabłocie poszerza swoją ofertę kulinarną i powoli wychodzi z cienia tętniącego życiem Kazimierza. Już w najbliższy weekend planowane jest wielkie otwarcie Hali Lipowej, czyli pierwszego food hall w Krakowie. 

 

Żródło: mjuut.pl

 

Dla krakowskich miłośników jedzenia jest to bardzo ważna informacja. Poza kolejnymi budynkami mieszkalnymi i lokalami usługowymi, na Zabłociu powstała Hala Lipowa, która z pewnością ożywi tę dzielnicę Krakowa i będzie pretekstem do spotkań towarzyskich. 

 

Żródło: mjuut.pl

 

Pomysł na prowadzenie takich miejsc to nie nowość. Food halle to duże przestrzenie, w których wystawia się koncepty street foodowe. Poprzez różnorodne menu, wynikające z obecności kilku stoisk gastronomicznych, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

W Warszawie już takie przestrzenie działają, np. Hala Koszyki. Jednak w Krakowie, będzie to znacznie mniejsza jej wersja. Łącznie 600m kw., w tym dwie antresole i przestrzeń do organizacji eventów. 

 

Żródło: mjuut.pl

 

W najbliższą sobotę pod adresem Lipowa 4d możemy spodziewać się występu na żywo, pokazu iluzji oraz w godzinach nocnych setu Djskiego.