Rowerem przez Kraków

Cztery kółka nie są na Twoją kieszeń, a dwóch kółkek nie masz gdzie schować? Na pomoc nadchodzą wypożyczalnie rowerów. Wraz z rozwojem ścieżek rowerowych coraz popularniejsze staje się ich używanie. Nie ważne czy planujesz rodzinną wycieczkę, szybką podróż do pracy czy weekendowy  odpoczynek - rowerem przez Kraków jest zawsze przyjemniej. 

 

Wavelo

 

Od wiosny tego roku system Rowerów Miejskich przejęła pod swoją opiekę firma Wavelo. Do dyspozycji mieszkańców Krakowa jest 1500 rowerów i 150 miejsc, w których można je znaleźć. Dużym plusem jest ich dostępność przez cały rok, co oznacza, że dwukołowa jazda nie kończy się z powrotem chłodniejszych dni. Firma zadbała by wypożyczanie rowerów cieszyło nie tylko ciało, ale również portfel. Różne systemy abonamentowe pozwalają na indywidualne dopasowanie oferty. Mamy pewność, że te najwyższe standardy będą utrzymane aż do 2024 roku.

 

KRK Bike Rental

 

Inną doskonale działającą firmą jest KRK Bike Rental. Ich ciekawa oferta obejmuje między innymi możliwość wypożyczenia rowerów górskich, dla dzieci czy z fotelikiem. Te propozycje sprawdzą się w szczególności kiedy wybierasz się na rodzinną wycieczkę. Przewidziana jest również zniżka studencka. Turystów może zainteresować możliwość wykupienia usługi przewodnika - zwiedzanie Krakowa z perspektywy dwóch kółek wydawać się może jeszcze ciekawsza.

 

Dwa Koła

 

Dwa Koła proponują wypożyczenie rowerów na dłuższy okres zachowując tym samym rozsądek w proponowanych opłatach. Cały dzień korzystania z usługi (od godziny 10:00 do godziny 18:00) kosztuje jedyne 40 zł. Jeśli doba to za mało, rower możesz przygarnąć na parę dni, nie zapomnij wtedy negocjować ceny! Studentów i uczniów radzimy zapytać o specjalną zniżkę.

 

Lucky Bike

 

Rowerowe ścieżki otwarte są również dla Lucky Bike. Spośród dostępnych rowerów można wybrać odpowiedni model dopasowany do aktualnych potrzeb. Wycieczka z dzieckiem czy bardziej ekstremalne klimaty nie będą stanowić problemu z doborem odpowiedniego sprzętu. Warto również wspomnieć o zniżce -20% na hasło “szczęśliwa środa” do wykorzystania w każdą środę!