Aktywuj swój wolny czas

Słońce, wakacje i dużo wolnego czasu. Ale co zrobić kiedy znasz już całe miasto (lub nie znasz go wogóle)? Utrzymanie wakacyjnej formy może iść w parze z przyjemną aktywnością, zobacz jak to możliwe.

 

Superfly

 

O Kryspinowie pisaliśmy już w jednym artykule, nie wspomnieliśmy jednak o jednej z największych atrakcji tego miejsca. Pływanie, opalanie i piękne widoki nie wznoszą Cię w przestworza maksymalnej przyjemności? Flyboard zatem będzie czymś czego potrzebujesz. Jest to stosunkowo nowa forma uprawiania ekstremalnych sportów wodnych. Pod wpływem mocnego ciśnienia wody możesz unosić się nad jej taflą nawet do 15 metrów! Karnet 30 minutowy kosztuje 360 zł, SuperFly przygotowało także ofertę dla klientów biznesowych. Polecisz?

 

Wakepoint

 

Kolejnym ze sportów wodnych jest Wakeboard. Popularna na południu kraju forma aktywności, zaprasza na krakowskie Bagry. Bez znaczenia czy dopiero zaczynasz, czy już dawno bawisz się tym sportem. Jeśli nie masz swojego sprzętu, wszystko bez problemu dostaniesz na miejscu. Natomiast dla nowicjuszy pomocą służy szkółka WakePoint. Aby sprostać oczekiwaniom każdej klienteli przygotowano karnety na jedną godzinę, dziesięć godzin, a nawet na cały sezon. Zapłać za tyle, ile godzin chcesz się bawić. Czyżby wybrzeże przeniosło się do nas?

 

Kraken

 

Dla fanów sportów podwodnych Kraken proponuje kursy nurkowania. Z wykwalifikowanym instruktorem możesz odkryć tajemnice dna Zakrzówka. Mała Chorwacja zachwyca także pod taflą wody. Cena kursu jest uzależniona od ilości osób i wybranego pakietu. Jednak przechodząc odpowiednie szkolenie możesz przemierzać nie tylko głębiny Krakowa. Jest to też forma przepustki do korzystania z tego miejsca przez cały rok.

 

Kajaki

 

Dla fanów Wisły - tej płynącej między dwoma brzegami Krakowa - kajaki będą idealną propozycją. Wypożyczalnia proponuje spływ dla jednej lub dwóch osób, ale dla sportowców też coś się znajdzie. Zabierz ze sobą osobę towarzyszącą, a za trzy godziny pływania zapłacisz tylko 25 zł w dni robocze. Jeśli będzie to Twój pierwszy raz z tak dużym sprzętem o pomoc możesz poprosić doświadczonego kajakarza. Zwiedzanie Krakowa z perspektywy Wisły musi być jeszcze piękniejsze.

 

 

Odchodząc od sportów wodnych pora wspiąć się nieco wyżej. W Krakowie do zdobycia są dwie fortece. Centrum Wspinaczkowe Forteca proponuje wejścia indywidualne, jak i karnety rodzinne. Na miejscu można skorzystać z potrzebnego sprzętu. Ściana wspinaczkowa może być też idealnym miejscem na wyjazdy integracyjne, organizowane są też kursy prac na wysokości. Chcących doskonalić swoje umiejętności zainteresuje sekcja wspinaczkowa.

 

Strzelnica Kraków

 

Wystrzałowa zabawa czeka w Strzelnicy Kraków. Oferta obejmuje ponad trzydzieści rodzajów broni. Przychodząc w grupie zapłacisz mniej, z jednego toru  mogą korzystać nawet cztery osoby. Dużym plusem jest także lokalizacja. Rezerwacja jest wymagana w każdą sobotę, ale żeby nie czekać można dokonać jej w każdy dzień.

 

Spragnionym innych wrażeń polecamy: Wodny relaks w mieście i Rowerem przez Kraków