Uwolnij emocje w escape room

Uwolnij się od codziennego życia i daj zamknąć się w jednym z zagadkowych miejsc. Uciec można tylko jedną drogą, a znaleźć się tam nie za karę, a dla zabawy. Gdzie szukać miejsc, w których dreszczyk emocji gra główną rolę?

 

Let Me Out

 

Dwadzieścia pięć pokoi w całej Polsce i te najbardziej wyjątkowe w Krakowie. Let Me Out to pierwszy escape room w kraju. Tylko w Krakowie w królewskim gabinecie, laboratorium czy Twin Peaks odnaleźć musisz klucz, który pozwoli Ci uwolnić się z pozornie przyjemnego miejsca. Na rozwiązanie wszystkich zagadek masz jedynie 60 minut, w mierzeniu czasu pomoże Ci zegar. Wydostać się możesz w grupie najbliższych znajomych lub w towarzystwie współpracowników (o specjalną ofertę zapytaj rezerwując termin). Czas w ten sposób spędzić możesz już od 99 zł za 4 osoby.

 

Escape Challenge

 

Aby na moment przenieść się do magicznego pokoju, zaginionego detektywa czy tajnego pokoju w bazie wojskowej wpadnij do Escape Challenge. Jeśli nie jesteś przekonany czy taka zabawa jest dla Ciebie, możesz podarować emocje bliskiej osobie. Vouchery podarunkowe można nabyć w formie elektronicznej, osobiście lub wysłać listem poleconym. Cena uzależniona jest od dnia, w którym odbędzie się zabaw. Jeśli natomiast planujesz uciec od rzeczywistości przy okazji wieczoru panieńskiego, imprezy integracyjnej lub urodzin skontaktuj się z obsługą, a dostaniesz specjalnie przygotowaną ofertę.

 

Locked up

 

Interaktywne zagadki przygotował Locked up. Specjalnie stworzone scenariusze pozwolą Ci bawić się w tematyce ekspedycji na Marsa, skarbu Inków, tajemniczej komnaty, planety małp i nuklearnej pułapki. Doskonałą wskazówką przed wyboru pokoju jest podany stopień trudności, dzięki temu ułatwieniu nawet doświadczeni gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności. Wychodząc na przód oczekiwaniom klientów stworzony został mobilny escape room, w którym jednocześnie może grać do 14 osób. To idealny sposób na zaaranżowanie przygody w sali konferencyjnej, w dużym pokoju czy otwartej przestrzeni. W stacjonarnych punktach cena gry uzależniona jest od grających osób, z legitymacją studencką uzyskasz zniżkę.


ExitRoom

 

Osiem wyjątkowych propozycji (tylko w Krakowie) przygotował ExitRoom. Tam, wydostać się musisz z pokoju o tematyce killera, cube, Seksmisji, prison break, Amber Gold, laser, Jamesa Bonda czy Tupolewa. Jeśli nie możesz zdecydować się na jeden pokój spokojnie możesz wybrać więcej. Wystarczy, że podczas rezerwacji zabookujesz kilka zbliżonych do siebie terminów. W grze może wziąć więcej osób, jeśli wcześniej ustalisz to z obsługą. Dla Ciebie i Twoich przyjaciół z zagranicy dobrą wiadomością będzie to, że gry przeprowadzane są również w języku angielskim.