Bring Your Own Beer

Ostatni dzień weekendu to najlepszy moment na domówkę. Jeśli boisz się, że Twoje perskie dywany mogą tego nie przeżyć, a kot będzie miał traumę do końca życia wpadnij na wyjątkową imprezę. Daj się wyspać sąsiadom i rozpocznij nowy tydzień z where2B.

 

BYOB

 

Bring Your Own Beer to cykl imprez odbywających się w każdy poniedziałek w klubie Shakers (ul. Szewska 5). Idea wydarzenia jest bardzo prosta, Ty przynosisz alkohol, a klub zapewnia Ci wszystko co potrzebne jest by dobrze się bawić. Domówka w samym sercu Krakowa jest możliwa. Dodatkowo nie musisz martwić się o wizytę niepożądanych gości, za którą trzeba dużo zapłacić czy o poranne sprzątanie.

 

BYOB

 

Impreza startuje o godzinie 22:00, wcześniej jednak ustaw się w kolejce w sąsiadującym monopolowym. Jeśli masz ochotę na piwo możesz wnieść Heineken, Desperados oraz Żywiec (trzy na osobę). Z dwójką swoich znajomych przyjdź z 0.5L wysokoprocentowego alkoholu (wliczając Wyborową, Havane, Absolut, Ballantine’s, Chivas, Olmeca, Seagrams, Luksusową, Wiśniówkę Polską, Passport, Jameson i Pana Tadeusza). Na miejscu czekać też będą zniżki obowiązuje po dopisaniu się do listy gości where2B. Całą noc piwo Żywiec (0.5L) kosztuje 6 zł, a szoty polskich wódek (20ml) 3 zł.

 

BYOB Pizza

 

Jak to na prawdziwej domówce bywa zamówić możesz też pizzę, 27 cm kosztuje tylko 10 zł. Wybrać możesz Margherite, Capricciose, Pepperoni, Hawaiian czy Vegetariane. Zamówienia przyjmuje obsługa klubu, a specjalne dostawy przychodzą w ekspresowym tempie.

 

BYOB Urodziny

 

Jeśli masz urodziny, a nie chcesz wydać na nie reszty swojej wypłaty służymy pomocą. Skontaktuj się z nami na Krakow@where2B.org lub pod numerem 536 90 75 80 i pozwól ogarnąć swoją imprezę zawodowcom. Dostaniesz loże, butelki wódki i wielopaki piwa absolutnie za darmo.

 

 

Co roku organizowany jest też konkurs, gdzie do wygrania są bilety na Domówkę Życia nad Basenem. Wejściówki nie są dostępne nigdzie poza naszym konkursem, a ich ilość jest mocno ograniczona. Zasady konkursu znajdziesz tutaj. W tym roku impreza odbyła się 28 czerwca, zobacz jak się bawiliśmy http://www.where2b.org/album/804983