Clock Machine i Kwiat Jabłoni w krakowskim Studio!

Klub Studio prezentuje wiosenny repertuar konertowy! Już 28. marca będziemy mieli okazję usłyszeć w krakowskim Studio Clock Machine.

 

Fot. Materiały prasowe organizatora.

 

Zespół wraca z albumem, który zadaje pytania i dogłębnie analizuje różne oblicza relacji międzyludzkich. Z piosenkami o próbach odnalezienia wspólnego języka z drugim człowiekiem. O słodkich sukcesach i gorzkich porażkach. 

 

 

5. kwietnia odbędzie się koncert promujący debiutancki album Kwiatu Jabłoni „Niemożliwe”. Rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewiczowie jako Kwiat Jabłoni po raz pierwszy zaprezentowali się polskim słuchaczom w 2018 r., wypuszczając do sieci utwór „Dziś późno pójdę spać", który wraz z teledyskiem na YouTube wyświetlony został już ponad 4,5 mln razy. 

 

 

W piosenkach rozbrzmiewają folkowe brzmienia, popowe chwytliwe melodie i przestrzenne efekty elektroniczne. Rodzeństwo śpiewa o życiu chwilą, próbach cieszenia się tym, co mamy, o ucieczce od konsumpcjonizmu i świata przesyconego pogonią za sukcesem, skłaniają słuchaczy do namysłu i nie pozostawiają obojętnym.

 

 

 

Bilety: 

https://ticketclub.pl/wydarzenie-muzyczne/clock-machine-klub-studio-krakow-756/

https://ticketclub.pl/wydarzenie-muzyczne/kwiat-jabloni-klub-studio-krakow-710/