Co działo się na oscarowym after party u Jay-Z i Beyonce

W noc po niedzielnym rozdaniu Oscarów, Jay-Z i Beyonce urządzili after party w Chateau Marmont w LA. Na imprezie pojawiła się sama śmietanka towarzyska amerykańskiego show biznesu, w tym między innymi: Kim Kardashian, Kanye West, Kylie Jenner, Rihanna oraz Reese Witherspoon, która to swoją obecność potwierdziła wpisem na Instagramie.

 

Fot. pl.wikipedia.org

 

Źródła zdradziły mediom, takim jak E!News, że charakter imprezy nie był ekstrawagancki, gospodarze postawili na tematykę związaną z ich rodzinnymi stronami. Przestrzeń była zaaranżowana na podobieństwo lokalnych barów w Brooklynie, z bilardem do dyspozycji gości. 

 

Fot.  www.rap-up.com

 

Tej nocy Jay-Z i Beyonce dali nawet krótkie show, podczas którego Beyonce zaśpiewała piosenkę z soundtracku filmu “Król Lew”, a Jay-Z rapował kilka swoich utworów.

Na afterze pojawiła się również dziennikarka Kinga Rusin, która mimo całkowitego banu dodawania zdjęć z imprezy, opublikowała na Instagramie swoje selfie z Adele, zdradzając przy okazji parę smaczków z tego nietuzinkowego eventu. Post w viralowy sposób obiegł nie tylko polskie, ale również amerykańskie portale plotkarskie, z tego względu Kinga Rusin była zmuszona go ostatecznie usunąć.

 

 Fot. www.telemagazyn.pl