Food Trucki w Krakowie

Food truck

Fast food źle wpływa na Twoją formę, a obiad w dobrej restauracji sieje pustki w portfelu? A może brak pomysłu na kolację w towarzystwie czworonożnego przyjaciela? Bez znaczenia czy właśnie lecisz na kolejne spotkanie z klientem czy po prostu chcesz w miłym otoczeniu przekąsić coś dobrego. where2B proponuje nowe rozwiązanie - Food Truck.

Amerykańskie furgonetki serwujące przekąski znane głównie z filmów już nie są nam takie obce. Chociaż forma oferowanych dań nieco się zmieniła. Fast food ustąpił miejsca zdrowej żywności, a menu nie ogranicza się wyłącznie do burgerów czy kawy. Jedzenie na kółkach na dobre zawitało do Krakowa i wydaje się nigdzie już nie wybierać. zadowolonych gości. Jedzenie nie ogranicza się tylko do zaspokojenia swojego głodu, wręcz jest tylko jego dodatkiem.

Pierwszym i niewątpliwie najpopularniejszym miejscem jest Bezogródek food truck park. Niepowtarzalny dowód na to, że żeby chciało się jeść oczami warto czasem wyjść na świeże powietrze. Miejsce przyjazne zarówno zwierzętom jak i dzieciom. Przekąski z pięknym widokiem na Błonia nie tylko zadbają o Twoje podniebienie, ale będą też sycącym początkiem wieczoru. Burgery to nie Twoja bajka? Spokojnie, w ofercie znajdzie się również coś dobrego dla wegetarian czy vege, a nawet miłośników sushi.

Bezogodek


Kolejna tajemnica, tym razem skrywana przez Streat Slow Food to własna hodowla warzyw oraz wspomaganie lokalnych dostawców. Ile razy zastanawiasz się czy kupiony pomidor nie ma więcej chemicznych składników niż proszek do prania? Tym razem where2B rozwieję wszystkie wątpliwości. Zdrowe jedzenie to już nie wyjątek, a codzienność. Nowe formy dają nowe możliwości.

Streat Slow Food

Czas na lunch, a biurowa restauracja jeszcze bardziej odcina dostęp powietrza? Burgertata na specjalne życzenie zaserwuje prawdziwe burgery spod biura! Na stałe odwiedza również inne miejsca. Odszukanie ich może być grą w kota i myszkę. Tym razem jednak kotek będzie najedzony. 

Burgertata

Czy potrzebujesz jeszcze więcej argumentów by spróbować czegoś nowego? Jeśli tak where2B.org pomoże Ci je odszukać.