Juwenalia 2017 w Krakowie

Niezmiennie od XV wieku, przez kilkanaście dni w roku władzę w Krakowie przejmują studenci. Wraz z kluczami do bram miasta studenci dostają możliwość integrowania się podczas najciekawszych wydarzeń muzycznych. where2B.org pomaga odnaleźć się każdemu na imprezowej mapie Krakowa, pomożemy uporządkować i ten kalendarz.
Na początek Uniwersytet Ekonomiczny przygotował zmagania e-sportowców, 27 kwietnia na UEK GAMING STAGE można będzie sprawdzić się w grach karcianych, planszowych, a nawet tych na konsoli. Sportowcy rozgrzewajcie palce! Tego samego dnia studenci UEKu wybiorą Najmilszą Studentkę i Super Studenta. Uczestnicy zmagający się w różnych kategoriach zabiorą ze sobą kibiców w podróż dookoła świata.

Na pierwsze muzyczne doznania 9 maja zaprasza do siebie Strefa Plaża AGH. Od 18:00 usłyszeć będzie można radomskiego rapera Kękę promującego swój album “Trzecie Rzeczy” oraz Ten Typ Mes mieszając rap z elektroniką, g-funkiem i jazzem. W koncertowy nastrój wprowadzi support ARABa.

Kolejnego dnia tj. 10 maja w klubie Żaczek zagrają Juwenaliowi Niepokorni. One man show - Krzysztof Zalewski chodź w okrojonym składzie da show dokładnie tak jak zawsze, a LAO CHCE ze swoją najnowszą płytą “Brzechwa Dzieciom” przeniesie duże dzieci w ten mniejszych świat.

11 maja Krakowskie Juwenalia zapraszają na Koncert Plenerowy. Kolejno zagrają NOCNY KOCHANEK, COMA, PIDŻAMA PORNO, a wisienką na torcie będzie O.S.T.R & LIVE BAND. Cztery gwiazdy, cztery koncerty i godziny dobrej muzyki.

Gratką dla podążających za modowymi trendami będzie Fashion Night 15 maja. Dzięki Uniwersytetowi Ekonomicznemu swoje kolekcje zaprezentują polscy projektanci. Organizatorzy zadbali by nie tylko stylizacje cieszyły oczy, ale również makijaż i spektakularne fryzury - no cóż, w końcu nie tylko szata zdobi człowieka.

Aby zaznać dreszczyka emocji, 16 maja wpadnij X-tremalia, czyli zmagania tych najaktywniejszych. Dla tych preferujących ekstremalne... brzmienia w Klubie Studenckim Kwadrat odbędzie się Przegląd Kapel Rockowych. Pokaż twardy bicek bądź ucho - dla każdego coś dobrego.

Gwiezdne Wojny już 17 maja przeniosą się na Uniwersytet Ekonomiczny i pomogą w Zmaganiach Wydziałów. Tego samego dnia Aleja Główna zamieni się w kino plenerowe by zintegrować wcześniej skłócone wydziały na Nocy Kinowej.

Najlepsze i najgłośniejsze wydarzenie jednocześnie kończące królowanie studentów w Krakowie odbędzie się 18 maja. Koncert Główny jak co roku zbierze ogromną ilość osób, tym razem bawić będziemy się z ZEUSEM, Tom Swoonem, The Dumplings, Paluchem, Bovska oraz z Quenbonafide! Bądźcie z nimi do końca.

Jeśli Juwenaliowe propozycje wzbudzą w Tobie imprezowego ducha, wpadnij później na after. Wszystkie klubowe propozycje znajdziesz tutaj.

MENU

Blog where2B

Wielkie otwarcie Park of Poland

Nowy album Justina Biebera "Changes"

Wielka zwrotka Ż

Klasa o profilu disco polo w podlaskim LO

Nadchodzi druga edycja FEST Festivalu

Nowy wizerunek Quebonafide

W czwartek jemy tłuste pączki

Co działo się na oscarowym after party u Jay-Z i Beyonce

Zacięta rywalizacja linii lotniczych w Krakowie

Wygraj bilet na koncert Malumy w Krakowie!

Juwenalia UEK - znamy już pierwszą gwiazdę!

RED BULL BC ONE CYPHER POLAND 2020

Festiwal Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo

IRA w Klubie Studio

Unsound 2019

Zrób imprezę studencką z where2B!

Weekend w Studio

Seksowna kolekcja Rihanny – Savage x Fenty

Jesień z Klubem Studio

Studenckie Otrzęsiny 2019

Finał "Lata z radiem" w Krakowie

Nocna prohibicja w Krakowie

BOILER ROOM znów w Krakowie!

Kraków wyszedł na pole nocą

Kraków Live Festiwal 2019

Roof Party # 20.07

Kulturalne wakacje w Krakowie

Piwnica pełna rumu?

Wielkie Otwarcie Juwenaliów Krakowskich!

Polikultura- jedyny taki festiwal w Krakowie!

Pozytywnie zakręceni- czyli o pole dance w Krakowie

Bitwy na rymy powracają. RED BULL KONTROWERSY JUŻ W MAJU!

Mela Koteluk i Coma- kwiecień, Kraków!

Clock Machine i Kwiat Jabłoni w krakowskim Studio!

Wielka Krakowska Bitwa na Poduszki

Juwenalia UEKu 2019

Kultura trochę inaczej

Bring Your Own Beer

Najlepsza kawa w Krakowie

Uwolnij emocje w escape room

Patrz na Kraków z góry 

Sezon grillowy w mieście 

Najlepsze pierogi w Krakowie

Gdzie zacząć dzień w Krakowie

Aktywuj swój wolny czas

Rowerem przez Kraków 

Wodny relaks w mieście 

Lodowe smaki

Baw się koncertowo

Gdzie być weganem w Krakowie

Juwenalia 2017

Top 10 Miejsc dla Studentów

Food Trucki w Krakowie