Kraków wyszedł na pole nocą

W miniony weekend odbyła się pierwsza edycja Nocnej Zmiany. Nocny market wystartował w piątkowe popołudnie karmiąc i bawiąc gości na krakowskim polu do późnych godzin nocnych.

 

Fot. Materiały prasowe

 

Organizatorzy szacują, że przez trzy kolejne dni ogrody Hali 100-lecia Cracovii odwiedziło 4 000 Krakowian. Ogromna frekwencja zaskoczyła pozytywnie nie tylko organizatorów, ale i wystawców, którym podczas eventu zdarzyło się ogłaszać przerwy, w związku z wyczerpaniem zapasów jedzenia. Na gości czekał pyszny street food, rzemieślnicze napoje, a także dobra muzyka. Pierwsza edycja zgromadziła 12 wystawców.

 

Fot. Materiały prasowe 

 

Zielony teren za Halą 100-lecia Cracovii wypełnił się w ten weekend światełkami, a także neonami. Organizatorzy zadbali o to, by stworzyć przyjazną i pełną uroku przestrzeń, w której goście będa mogli wspólnie spędzać miło czas niezależnie od pory dnia. Poza leżakami, a także specjalnymi namiotami z wyznaczonym miejscem do odpoczynku, odwiedzający mieli okazję skorzystania z darmowej wypożyczalni kocyków. Ponadto organizatorzy zadbali także o czworonogi wyznaczając specjalną strefę z wodą dla psiaków.

 

Fot. Materiały prasowe

 

Start Nocnej Zmiany to niewątpliwie świetna okazja dla mieszkańców Krakowa, a także turystów na spędzenie letnich popołudni i wieczorów w centrum miasta. Dogodna lokalizacja, muzyczne atrakcje, specjalne strefy tematyczne oraz najlepszy, ciągle zmieniających się street food zachęcają do odwiedzenia tego miejsca w towarzystwie przyjaciół czy rodziny.

 

Fot. Materiały prasowe

 

Kolejne eventy odbędą się w ogrodzie na tyłach Hali 100-lecia Cracovia, przy ul. Focha 40 w dniach:

  • 02-04.08
  • 09-11.08
  • 16-18.08
  • 06-08.09
  • 13-15.09
  • 20-22.09

 

Godziny działania Nocnej Zmiany:

piątki: 16:00 - 02:00

soboty: 14:00 - 02:00

niedziele: 13:00 - 23:00

 

Więcej szczegółów znajdziedzie na stronie Facebook.