Piwnica pełna rumu?

 
Pierwszego czerwca oficjalnie otworzy się nowy, krakowski klub La Bodega Del Ron, czyli Piwnica z Rumem. To pierwszy w Krakowie tak duży klub grający muzykę latynoską - zmieści się tam nawet do 800 osób! Klub znajduje się na Rynku Główym. W środku znajdziemy trzy bary, z czego każdy utrzymany w innej stylistyce - ich wspólnym mianownikiem jest rum Bacardi, którego różne rodzaje wypełniają półki. 
 
 
Otwarcie będzie świętowane bardzo hucznie. Kubańscy DJe, muzyka i latynoskie tancerki w klasycznych strojach karnawałowych. Animacje oraz pokazy mają zacząć się już wieczorem i trwać do późnej nocy. Już samo przejście ulicą Sienną spowoduje, że możecie poczuć się jak na kubańskiej ulicy w samym środku fiesty - przed wejściem do klubu na bębnach zagra Fidel Almeida, perkusista prosto z Havany. Otwarcie uświetnią również tancerki z SambAxe - po pokazach poprowadzonych przez nich, wszyscy goście będą mieli okazje zrobić sobie wspólne zdjęcie z dziewczynami. 
 
 
To będzie z pewnością niezapomniany wieczór, a to wszystko w towarzystwie perfekcyjnie przygotowanych koktajli na bazie rumu Bacardi! Do godziny 23:00 każdy gość może liczyć na powitalne mojito, a dla spóźnialskich przygotowano specjalnie promocje, ważne przez całą noc - Cuba Libre za 10 zł, Mohito za 12 oraz Leżajsk za 5 zł. Do zobaczenia w Bodedze!
 
Link do wydarzenia: https://www.where2b.org/event/78891