Nadchodzi druga edycja FEST Festivalu

Druga edycja FEST Festivalu odbędzie się ponownie na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie, w dniach 13-15 sierpnia 2020. Pierwsza edycja festiwalu zebrała pozytywne opinie. Zwracano uwagę między innymi na silny line-up, dużą ilość scen, bo było ich aż osiem, nieodczuwalne kolejki w strefie gastro oraz magiczny klimat miejsca.

 

Fot. Materiały organizatora

 

Do tej pory organizatorzy ogłosili zaledwie 23% line-upu, a nazwiska które już poznaliśmy, prezentują się imponująco. Zagraniczne gwiazdy, które wystąpią na festiwalu to między innymi była wokalistka zespołu Crystal Castles - Alice Glass - która zaprezentuje swój solowy materiał oraz amerykański wokalista, który znalazł się na liście 100 najbardziej wpływowych osób według magazynu Times - Khalid. Będziemy mieli szansę zobaczyć również Marka Ronsona, Daughter, James Bay, Sohn i Nothing but Thieves. Polski skład reprezentują Taco Hemingway, Mata oraz Sonbird.

 

Fot. Materiały organizatora

 

Plusem festiwalu są również bardzo rozsądne ceny biletów. Na dzień dzisiejszy możemy jeszcze kupić 3-dniowy karnet early bird w cenie 349zł. Później ceny karnetów wzrosnąvmaksymalnie do 439 zł.

 

Fot. Materiały organizatora

 

FEST Festival z przytupem wkroczył w festiwalowe portfolio Śląska, zaraz obok Off Festival oraz Tauron Nowa Muzyka.