RED BULL BC ONE CYPHER POLAND 2020

Red Bull BC One Cypher Poland, najbardziej prestiżowe zawody breakingowe, powracają w nowej formule! W tym roku najlepsi B-Boys i B-Girls będą mieć aż trzy szanse, aby zmierzyć się ze sobą w tanecznych pojedynkach. Rywalizacja rozpocznie się od Red Bull BC One City Cyphers w Warszawie (21.03, klub Niebo) i Gdańsku (18.04, klub B90), a zakończy na finałowej potyczce na Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie (24.05, Klub Studio). Triumfatorzy krajowych Cypherów jak co roku będą walczyć w „Last Chance Cypher” o możliwość walki z najlepszymi zaproszonymi tancerzami w tegorocznym światowym finale Red Bull BC One. Więcej informacji o starcie rejestracji oraz biletach na Red Bull BC One Cypher Poland już niebawem na stronie www.redbull.pl/bcone.

 

Fot. Materiały prasowe organizatora

 

 „Musiałem się naprawdę postarać i dać z siebie wszystko!” – tak zeszłoroczny zwycięzca w kategorii B-Boys, Thomaz, relacjonował rywalizację w Red Bull BC One Cypher, który odbył się w kwietniu zeszłego roku w Krakowie. Red Bull BC One to turniej, który szybko zapracował sobie na miano jednych z najważniejszych zawodów breakingowych w formacie jeden na jeden. Co roku motywuje kolejne pokolenia tancerzy – wszyscy najpierw spotykają się na krajowych eliminacjach, a najlepsi ruszają potem na światowy finał, który co roku odbywa się w innym miejscu. W zeszłym roku były to Indie. Lokalizacja tegorocznego światowego finału jak na razie pozostaje tajemnicą.

 

Fot. Materiały prasowe organizatora

 

Tegoroczne zmagania rozpoczną się od Red Bull BC One City Cyphers, podczas których wyłonionych zostanie po czterech najlepszych B-Boys i dwie najlepsze B-Girls. Otrzymają oni dzikie karty i zostaną zaproszeni do finałowej 16stki na Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie. Stawkę uczestników uzupełnią najlepsi tancerze z otwartych eliminacji, które odbędą się również bezpośrednio przed finałowym starciem w Krakowie. Najlepszy B-Boy i najlepsza B-Girl z poszczególnych City Cypherów otrzymają dodatkowo nagrodę pieniężną – po 1.000 pln.

 

Fot. Materiały prasowe organizatora 

 

Każdy z uczestników może wziąć udział we wszystkich trzech otwartych eliminacjach do Red Bull BC One Cypher Poland w Krakowie, pod warunkiem, że wcześniej nie uzyskał/a już awansu do finałowej stawki.

 

Informacja o biletach na Red Bull BC One Cypher Poland już wkrótce. Na Red Bull BC One City Cyphers wstęp jest wolny. Niebawem na www.redbull.pl/bcone ogłoszony zostanie również termin rejestracji.