Bitwy na rymy powracają. RED BULL KONTROWERSY JUŻ W MAJU!

Konkurs improwizacji pełnej rymów wymierzonych w przeciwnika startuje już po raz trzeci. Tym razem pojedynki mistrzów ciętej riposty, w lekko zmienionej formule, zawitają do czterech miast: Poznania, Rzeszowa, Warszawy i Gdyni. Zawodników najlepiej władających słowem wyłoni jury składające się z uznanych freestylowców, a także osób związanych z szeroko pojętą słowną improwizacją.

 

Fot. Materiały prasowe organizatorów

 

Red Bull KontroWersy to seria freestyle’owych bitew, podczas których uczestnicy rywalizują w formule 1 vs 1. Ich orężem są słowa, których muszą używać na tyle sprawnie, aby pokazać swoją wyższość nad rywalem. Najlepsi zawodnicy eliminacji spotkają się na wielkim finale w Gdyni. Dotychczas tytuł Mistrza Red Bull KontroWersy udało się zdobyć Boberowi i Wawrzynowi. Kto dołączy do tego grona w tym roku?

 

Fot. Materiały prasowe organizatora

 

Nad przebiegiem Red Bull KontroWersy czuwać będzie jury, które wybierze najlepszego freestyle’owca. Jego skład objęty jest jeszcze tajemnicą. Wiadomo natomiast, że będą to reprezentanci różnych, nie tylko hiphopowych, dyscyplin sztuki, w których improwizacja jest istotnym elementem. Bitwy, jak co roku, poprowadzi Filip Rudanacja, zaś o podkłady muzyczne dla zawodników zadba Dj Lazy One.

Zapisy na zawody odbywają się przez stronę www.redbull.pl/kontrowersy.