Sunrise Festival 2020 ogłasza pierwszych headlinerów

To już 18-sta edycja festiwalu muzyki elektronicznej, który od 2019 roku odbywa się na terenie byłego lotniska w Podczelu, pod Kołobrzegiem. Ogłoszono już pierwszych Dj-ów, rozkład scen oraz ceny biletów z pierwszej puli. Czego możemy spodziewać się po tegorocznej edycji?

 

fot. https://miastokolobrzeg.pl/wiadomosci/20286-sunrise-2019.html

 

Sunrise Festival odkrył pierwsze karty swojego line-upu, do którego dołączył między innymi Carl Cox - legenda elektroniki, od 40 lat występujący na największych festiwalach muzyki elektronicznej, takich jak Tomorrowland, Burning Man, czy Awakenings Festival. Organizatorzy ogłosili również duety: Sasha & John Digweed, Metodi Hristov & Anna Tur oraz Andrea Oliva. 

 

fot. facebook.com/sfmdt   

 

Na festiwalu będzie postawionych 6 scen, każda z nich reprezentująca inny styl muzyczny, od elektro po trance. Po raz pierwszy na terenie festiwalu zostanie stworzone miasteczko SunCity, czyli strefa campingowa dla festiwalowiczów. Pierwsza pula biletów będzie dostępna już 1 marca. Cena jednodniowego biletu na piątek i sobotę to koszt 249 zł, na niedzielę 219 zł, natomiast 3-dniowy karnet kosztuje 649zł.