BOILER ROOM znów w Krakowie!

BOILER ROOM ZNÓW W KRAKOWIE! DARMOWA ZABAWA Z MUZYKĄ ELEKTRONICZNĄ ODBĘDZIE SIĘ 17 SIERPNIA W PLENERACH.


ZABAWA to nowe wydarzenie na krakowskiej scenie klubowej, które łączy w sobie zamiłowanie do muzyki oraz nieograniczonej… zabawy!

Pierwsza edycja ZABAWY odbędzie się 17 sierpnia w Plenerach- nowym miejscu na mapie Krakowa, znajdującym się w sąsiedztwie Błoni i zaledwie kilka kroków do rzeki Rudawy. Wydarzenie w odróżnieniu od większości krakowskich imprez ma charakter dzienny. Wstęp jest bezpłatny!

 

 

Plenery

 

Organizatorki ZABAWY, Paulina Żaczek oraz Kachna Baraniewicz, zapraszają na dzienną imprezę, podczas której wystąpią najlepsi reprezentanci lokalnej sceny klubowej i zagraniczni goście. Odbędą się darmowe warsztaty z DJ-ingu, całodzienne targi winyli, a także ciekawa rozmowa z intrygującymi gośćmi. ZABAWA przyniesie do Krakowa klimat nadmorskich plaż, relaksu w gronie przyjaciół i niczym nieskrępowanego tańca w promieniach słońca.

Celem ZABAWY jest dzielenie się unikalnym brzmieniem niezależnej krakowskiej sceny muzyki elektronicznej i inspirowanie do jej odkrywania. Podczas pierwszej edycji imprezy wystąpią artyści, którzy wiedzą jak sprawić, by wszyscy bawili się wspaniale.

Usłyszymy Olivię, królową krakowskiego undergroundu, która dzięki swojej wyśmienitej selekcji oscylującej wokół gatunków muzyki acid, techno i electro zjeździła prawie cały świat. Występuje na najważniejszych festiwalach w Polsce i na świecie. Grała między innymi na Opener Festival, Unsound, Instytut Festival oraz podbiła serca publiczności na słynnym Dekmantel oraz Nachtdigital. Ma za sobą świetnie przyjęty debiut w Boiler Roomie. Zapis występu obejrzeć można tutaj.

 

Olivia

 

Obok Olivii usłyszymy Charlie- niesamowitą DJ-kę, która stoi za krakowskim cyklem Szum i znana jest z eklektycznego doboru rytmów porywających do tańca. Wystąpią także DiscoMule oraz Kinzo Chrome- dwaj niesamowici DJ-e z Krakowa. Obaj mają niezliczoną kolekcję płyt winylowych. Pierwszy z nich specjalizuje się w różnorodnych odmianach disco, drugi zaś jest ekspertem w obscure italo disco. Krakowska młoda scena będzie reprezentowana przez Anatomy of Mashup- duet znany z miłości do techno i dobrej imprezy.

 

Anatomy of Mashup

 

Noc uświetni występ zagranicznej Solid Blake- artystki blisko związanej z kopenhaską sceną elektro. Solid Blake to Emma Blake, ekspertka od elektro, znana z bezkompromisowego podejścia do grania. Emma jest także współzałożycielką kultowego niegdyś Apeiron Crew, które już dziś nie funkcjonuje, jednakże jego spuścizna trwa dzięki wydawnictwom Emmy czy aktywności innych jej członkiń, czyli m.in. Courtesy i Mama Snake.

 

Solid Blake

 

ZABAWA to nie tylko całodzienne tańce. To także możliwość zagłębienia się w krakowską kulturę klubową oraz zadbania o zdrowie. ZABAWĘ rozpocznie rozmowa prowadzona przez Filipa Preisa, w której goście zastanowią się nad tym „Co to oznacza dobrze się bawić?”. Przez cały dzień trwać będą targi winyli. Odbędą się też darmowe warsztaty z DJ-ingu, gdzie poznać będzie można bliżej sprzęt DJ-ski i spróbować swoich sił w miksowaniu utworów. Rejestracja na warsztaty trwa! W przerwie od poszukiwań i pobierania nauk będzie można się rozerwać grając w badmingtona, a dla zwycięzców przewidziane są nagrody!

ZABAWA #1

17 sierpnia 2019

Plenery

start 13:00, koniec 22:00

Wydarzenie na Facebooku

Rejestracja na warsztaty

MENU

Blog where2B

Wielkie otwarcie Park of Poland

Nowy album Justina Biebera "Changes"

Wielka zwrotka Ż

Klasa o profilu disco polo w podlaskim LO

Nadchodzi druga edycja FEST Festivalu

Nowy wizerunek Quebonafide

W czwartek jemy tłuste pączki

Co działo się na oscarowym after party u Jay-Z i Beyonce

Zacięta rywalizacja linii lotniczych w Krakowie

Wygraj bilet na koncert Malumy w Krakowie!

Juwenalia UEK - znamy już pierwszą gwiazdę!

RED BULL BC ONE CYPHER POLAND 2020

Festiwal Synestezje. Muzyka. Plastyka. Słowo

IRA w Klubie Studio

Unsound 2019

Zrób imprezę studencką z where2B!

Weekend w Studio

Seksowna kolekcja Rihanny – Savage x Fenty

Jesień z Klubem Studio

Studenckie Otrzęsiny 2019

Finał "Lata z radiem" w Krakowie

Nocna prohibicja w Krakowie

BOILER ROOM znów w Krakowie!

Kraków wyszedł na pole nocą

Kraków Live Festiwal 2019

Roof Party # 20.07

Kulturalne wakacje w Krakowie

Piwnica pełna rumu?

Wielkie Otwarcie Juwenaliów Krakowskich!

Polikultura- jedyny taki festiwal w Krakowie!

Pozytywnie zakręceni- czyli o pole dance w Krakowie

Bitwy na rymy powracają. RED BULL KONTROWERSY JUŻ W MAJU!

Mela Koteluk i Coma- kwiecień, Kraków!

Clock Machine i Kwiat Jabłoni w krakowskim Studio!

Wielka Krakowska Bitwa na Poduszki

Juwenalia UEKu 2019

Kultura trochę inaczej

Bring Your Own Beer

Najlepsza kawa w Krakowie

Uwolnij emocje w escape room

Patrz na Kraków z góry 

Sezon grillowy w mieście 

Najlepsze pierogi w Krakowie

Gdzie zacząć dzień w Krakowie

Aktywuj swój wolny czas

Rowerem przez Kraków 

Wodny relaks w mieście 

Lodowe smaki

Baw się koncertowo

Gdzie być weganem w Krakowie

Juwenalia 2017

Top 10 Miejsc dla Studentów

Food Trucki w Krakowie