Kraków Live Festiwal 2019

Wielkimi krokami zbliża się Kraków Live Festiwal 2019. W tym roku wydarzenie odbędzie się 16-17 sierpnia na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego. Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na scenie. 

 

Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Post Malone, pierwszy z headlinerów Kraków Live Festiwal 2019, to jedno z największych nazwisk w muzyce popularnej. 23-letni raper i wokalista, od wydania debiutanckiego albumu Stoney w 2016 roku, zagłębia się w rap, rock, trap, a nawet country. W lutym Post Malone był drugim najbardziej streamowanym artystą na świecie według serwisu Spotify!

 

Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Kolejny topowy artysta to Calvin Harris, a właściwie Adam Richard Wiles- szkocki DJ, producent muzyczny, wokalista i autor tekstów. Rozpoznawalność przyniosły mu takie hity jak Sweet Nothing, I Need Your Love czy This is What You Came For, które znajdowały się na szczytach list przebojów na całym świecie. Muzyk współpracował z takimi sławami jak Rihanna, Katy Perry, Dua Lipa czy Ellie Goulding. Dziś Calvin Harris może poszczycić się ponad 16 miliardami streamów piosenek i teledysków na świecie, co czyni go niekwestionowanym gigantem współczesnej muzyki tanecznej.

 

Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Na głównej scenie Kraków Live Festival 2019 wystąpi także DJ Snake- francuski DJ i jeden z najbardziej rozchwytywanych producentów na świecie.  DJ Snake był dwukrotnie nominowany do nagrody Grammy, a na jego drugim solowym albumie Gemini pojawili się tacy goście jak Offset, Kesha oraz Skylar Grey i Lil Yachty. 

 

Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Brytyjska formacja Years & Years będzie odpowiadać podczas krakowskiej imprezy za electropopowe brzmienia. Ich debiutancki album Communion (2015) dzięki kawałkom King, Shine czy Desire zyskał status najszybciej sprzedającego się debiutu roku na Wyspach. 

 

Line-up- 1 dzień:

DJ Snake

Krzysztof Zalewski

Macklemore

Ski Mask The Slump God

Banks

Line-up- 2 dzień: 

Calvin Harris

Masego

PRO8BL3M

Post Malone

Years & Years

 

Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Na scenie wystąpią też: Marcelina, Natalia Nykiel, Tuzza, Król, Rosalie i Kacperczyk.

 

Materiały prasowe

Fot. Materiały prasowe

 

Jak podaje organizator, bilety są w sprzedaży od 15 marca do 6 sierpnia lub do wyczerpania puli biletów:

Karnet 2 DNI – 399  zł

Karnet 2 DNI z polem namiotowym 459 zł

Bilet jednodniowy - 249 zł

Bilety znajdziecie tutaj.