Nowy album Justina Biebera "Changes"

Justin Bieber po 5 latach od czasu wydania swojego ostatniego albumu wraca z nową płytą o nazwie “Changes”, którą zadedykował swojej żonie Hailey Baldwin. Wydanie nowego krążka poprzedził serial dokumentalny “Seasons” udostępniony na kanale Youtube.

 

 

W 10 odcinkach “Seasons” Justin odkrywa kulisy procesu powstawania nowej płyty oraz zwierza się z tego, co stało za przyczyną odwołania trasy w 2017 roku. Pierwszy odcinek tego dokumentu pobił rekordy popularności na YouTube, a w tydzień po premierze miał ponad 32 miliony oglądnięć.

 

 

Justin przyznał się do swoich problemów z depresją i narkotykami, z którymi zmagał się w ostatnich latach. W walce nieocenioną pomocą była jego obecna żona Hailey, z którą pobrali się w 2018 roku. Album “Changes” jest wyznaniem miłości do Hailey oraz symbolem zmian, które przechodzi artysta. Bieber przyznał, że stresował się wejściem w  odpowiedzialny i zaangażowany związek po swoich wcześniejszych, burzliwych relacjach, między innymi z Seleną Gomez.

 

 

Opinie na temat albumu “Changes” są podzielone. Krytycy zwracają uwagę, że płycie brakuje energii i czegoś, co na dłuższą chwilę przyciągnęłoby uwagę słuchacza. Na albumie znalazły się kawałki z gwiazdami takimi jak Travis Scott, Post Malone, czy Quavo.