Studenckie otrzęsiny 2019

Wielkimi krokami zbliża się nowy rok akademicki, a wraz z nim sporo propozycji jak go rozpocząć!

 

 

Niedawno powstały klub La Bodega del Ron obiecuje największe studenckie bailando sezonu! Czekać na Was będą super promocje na barze, gorące rytmy, zmrożony rum i niesamowity karaibski klimat. Jest to miejsce szczególnie uczęszczane przez fanów hiszpańskiej muzyki, do którego koniecznie trzeba zaglądnąć!

La Otrzęsina --> start 3. października godz. 22:00 :) Nie może Was zabraknąć!

 

 

Kilka krakowskich klubów organizuje wspólne wydarzenie, by przywitać studentów!

3. października na Rynku Głównym będzie okazja, żeby je sprawdzić i znaleźć swoich faworytów na nadchodzący semestr smile Dodając się do wydarzenia zgarniacie darmowe wejście do 5 klubów! Na razie znamy 4 z nich:

Teatro Cubano – miejsce, skąd można przenieść się prosto na Kubę! Cuba libre, latynoska muzyka, reggaetony, pokazy tańca - to tylko pierwiastek tego, co nas czeka przy ul. Jagiellońskiej 10!

Four Music Club – nowe miejsce, nowi ludzie i nowa jakość zabawy. Miejsce dla Ciebie i Twoich znajomych, w którym imprezy trwają od zmierzchu aż do świtu!

Choice Club najlepsza muzyka, wyśmienite koktajle, znane osobistości i modne wnętrza – to elementy tworzące klub segmentu premium. Klub posiada 2 dancefloory, zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Na jednym zagrają dla Was housowi Dj's, na drugim zaś r'n'b.,

RIN music club klub ma do dyspozycji gości kilka sal o zróżnicowanym klimacie, sprzyjających zabawie lub pełnemu chilloutowi. RIN music club to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych ludzi, a także profesjonalna obsługa, bezpieczeństwo, wyjątkowe drinki, promocje na każdy dzień oraz gwarancja udanej imprezy 7 dni w tygodniu.

Afterbeng Domówka – w samym centrum Krakowa, na Rynku Głównym, pośród wielu wybitnych dzieł architektury znajduje się historyczna kamienica, należąca niegdyś do rodu Potockich: Kamienica Pod Jagnięciem. Właśnie w jej wnętrzu znajduje się Afterbeng Domówka – miejsce niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, w którym każde wydarzenie ma inny wymiar

 

Fot. Materiały organizatora

 

Nowe miejsce na mapie Krakowa – klub Gorzko Gorzko – zaprasza na Studenckie wesele integracyjne! Organizatorzy zapewniają, że: "w trakcie nocy nie zabraknie studenckich oczepin, wraz z wyborem nowej pary młodej, wężyka oraz największych weselnych przebojów". A co czeka nas podczas weekendów w Gorzko Gorzko? Wodzirej, fotobudka, muzyka i zabawy weselne, przekąski oraz powitalny szampan.

Start: 4. października, godzina 22:00, ul. Plac Szczepański 7! 

 

Gorzko Gorzko

Fot. Materiały organizatora

 

Drugi Termin – cykl najlepszych imprez studenckich w Polsce wraca do Krakowa! 10 października czekają nas Studenckie Otrzęsiny Krakowa w największym klubie w stolicy Małopolski – Shine Club Kraków. Wnętrze nieistniejącego już kinoteatru Uciecha zamieniono na nowocześnie zaaranżowany klub. Lokalizacja w najstarszej części Krakowa – na Kazimierzu – dodaje uroku i podkreśla unikatowy charakter miejsca.

 

Fot. Materiały organizatora