W czwartek jemy tłuste pączki

Nadchodzący czwartek 20. lutego to dla wielu z nas długo wyczekiwany dzień, w którym bez wyrzutów sumienia możemy rozkoszować się masą pysznych kalorii. Pytanie, gdzie w takim razie udać się na pączki w Tłusty Czwartek? Spieszymy z pomocą!

 

Gorące Pączki ul.Szewska 25

W taką pogodę, jaką mamy teraz za oknami, kto nie marzy o gorących słodkościach? Do tego kuszą nadzieniami, takimi jak rafaello, czy czekolada z maliną. Wpadnij do Gorących Pączków na ul. Szewskiej.

 

Fot. https://www.facebook.com/goracepaczkikrakow/

 

Stara Pączkarnia ul.Stradomska 18 / Karmelicka 8 / Lubicz nr 2

Może chcecie postawić na tradycję? Stara Pączkarnia zaprasza na świeżo smażone pączki, które są robione na bazie niezmiennej od lat receptury. Różana marmolada, czy krem nutella? Sami zdecydujcie.

 

 

Fot, https://www.facebook.com/Stara-P%C4%85czkarnia-Krak%C3%B3w-183141989137994/

 

Roślinny Sklep Wegański Rynek Dębnicki 10

Wegańskie pączki - niemożliwe? W takim razie musicie przekonać się sami i spróbować specjałów, jakie Roślinny Sklep Wegański i Zielony Talerz przygotowali wspólnie na tę okazję. Do wyboru: karmel toffi i orzeszki, cukier puder i adwokat, róża i lukier ze skórką pomarańczową oraz bita śmietana z czekoladą belgijską.

 

Fot. https://www.facebook.com/skleproslinny/

 

Krakowskie Pączki ul. Grodzka 6

Pyszne pączki tworzone z naturalnych produktów, przygotowywane według wieloletniej receptury. W Tłusty Czwartek Krakowskie Pączki zachęcają nadzieniem toffi. 

 

Fot. https://www.facebook.com/krakowskiepaczki/

 

Cukiernia rodzinna “St. Śliwa” ul.Królewska 8

Jak sama nazwa wskazuje, rodzinna cukiernia, prowadzona przez kolejne pokolenie cukierników. Są przeciwni sztucznym składnikom, barwnikom i aromatom. Brzmi pysznie.

 

Fot. https://www.facebook.com/Cukiernia-Rodzinna-St-%C5%9Aliwa-184219158288680/