Weekend w Studio

Ania Dąbrowska odwiedzi krakowskie Studio już 5 października. Artystka jest laureatką 9 Fryderyków oraz wielu nagród branżowych, a każda z jej płyt uzyskała status Platynowej Płyty. 

 

Fot. Materiały prasowe

 

Ostatnia płyta artystki, The Best Of to kompilacja największych przebojów pokazujących ewolucję jej muzycznego stylu. Listę utworów otwierają single z jej avant-popowego, delikatnie elektronicznego debiutu. Na płycie znajdziemy też wszystkie przeboje z okresu fascynacji stylem retro – akustyczne, nawiązujące do polskiej muzyki lat 60. i 70. czy nieco bardziej eklektyczne, zagłębiające się raz w estetykę lat 50. (Nigdy więcej nie tańcz ze mną), raz w epokę disco (W spodniach czy w sukience). Nie zabraknie słynnego Bang Bang czy Bawię się świetnie.

 

 

W 2018 roku jej singiel promujący komedię romantyczną Serce nie sługa nucił każdy fan. Utwór Ani Dąbrowskiej nawiązuje do filmowej historii dwójki młodych osób, które poszukują upragnionej miłości, ale jednocześnie nie są pewne swoich uczuć. „Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie, ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie.” - tłumaczy piosenkarka.

Bilety na wydarzenie znajdziecie tutaj.

 

 

A w niedzielę 6. października Klub Studio propnuje Recital Kabaretowy Artura Andrusa, w którym pojawią się znane, lubiane, wciąż oczekiwane przez publiczność utwory, będące już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej. 

 

Fot. Materiały prasowe

"O podróżach – dalekich i bliskich. O miejscach. Takich, w których autor był i takich, w których go nie było, bo niektóre nawet nie istnieją. O uczuciach. Własnych i cudzych. Przeżytych, zauważonych, zasłyszanych i zmyślonych. Trochę poważnie i trochę nie.
Piosenki będą przeplatane wierszami, humorystycznymi komentarzami, anegdotami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać." – piszą organizatorzy. 

Bilety na recital znajdziecie tutaj.